SATIŞTAKİ PROJELER
İLETİŞİM FORMU

Hakkımızda

Temelleri 1982 yılında Genç İnşaat ile atılan Genç Şirketler Grubu; Kum-çakıl ve kalker ocağı işletmeciliği, hazır beton santrali, alt yapı inşaat işleri, üst yapı sathi kaplamalı yol inşaatı, bitümlü BSK kaplamalı yol inşaatı, köprü altgeçit ve üstgeçit inşaatı, baraj, gölet ve sulama işleri, okul, bina ve özel yapı inşaat işleri, asfalt imalatı, akaryakıt satış ve servis istasyonu, çevre aydınlatması, stat aydınlatması ve park bahçe aydınlatma, park ve bahçe peyzaj işleri ve su isale hattı işi alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Grubun en yeni iştirakı olan Genç Marina Yapı, “Genç” tecrübesiyle kaliteli ve özgün mimarilere sahip konutlar üretmek üzere “Park Joven” markasını hayata geçirmiştir.

Nitelikli konutlar inşa etme hedefini, planladığı farklı projeler ile sürdürecek olan Genç Marina Yapı; Uzun soluklu bir proje geliştirme süreci sonunda ilk önce “Park Joven Bilkent’i” yaşamlarına değer katmak isteyenlerle buluşturmuştur.

Genç Marina Yapı, "Genç” ilkelerinin gücüne güvenerek kaliteli yaşam yolculukları yaratmanın gururunu yaşamaktadır.

Genç Şirketler Grubu; daha iyisini sunma hedefiyle Türkiye’nin geleceğine birçok farklı faaliyet alanlarında kazandırdığı yeniliklerle katkı sağlamayı sürdürmektedir.

İletişim Formu